İnstagram Çevrimiçi Gözükme - Açma ve Kapatma Nasıl Yapılır?

İnstagram Çevrimiçi Gözükme - Açma ve Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram kullanıcı için mevcut olan çevrim içi gözükme, çevrim içi bilgisini açma ve kapatma işlemleri hakkında tüm detaylara bu blog yazısıyla ulaşabilirsiniz. Çeşitli ve kampsamlı olarak tüm sosyal medya ağlarına hizmet veren murosmm.com ile öncelikle tüm sosyal medya hizmetlerine ulaşabileceğinizi hatırlatmak istiyor. Çoğunlukla son görüldü kapatma'yla karışan Son görüldü ayarları bir çok kullanıcının kafasını karıştırıyor. Ancak instagram son görüldü nasıl kapatılır? Bilmiyorsanız ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

İnstagram Çevrimiçi Gözükme Nedir?

Tüm sosyal medya kullanıcılarının: Aktif olduğunu ifade eden, yeşil çevrim içi noktasıyla, son görüldüğü yani en son instagrama giriş yaptığı zamanın bilgisi gözükmektedir. Böylece takipleştiğiniz kullanıcıların en son ne zaman çevrim içi olduğunu, ne zaman mesajınızı gördüğünün bilgisini alabailirsiniz. Ancak dilerseniz çevrim içi bilgisi gizleme, çevrim içi kapatma, instagram görüldü kapatma, görüldüleri gizleme instagram yada instagarm görüldü kapatma işlemlerini istediğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

İnstagram'da Son Görüldü Nasıl Kapatılır?

Her kullanının kendi profil ayarlarından ulaşabileceğiniz 'Hareket Durumunu Göster' menüsünde yer alan: Açma ve Kapama seçeneklerini kullanarak insatagram'da aktif olduğunuz sürece diğer kullanıcılara çevrim içi oluşunuzu gizleyebilirsiniz. Bunun için Instagram görüldü kapatma adımlarını takip ettiğiniz sürece en kolay ve hızı bir şekilde instagram da son görüldünüzü gizleyebilirsiniz.

DM Görüldü ve Son Görülme Detayları

Sosyal medya platformlarının her birinde olduğu gibi Instagram hesaplarında da dm görüldü bilgileri, son görülme detayları, yada son aktif olduğu zaman gibi çeşitli ofline bildirimleri vardır. Bunlar siz hesabınıza giriş yaptığınızda yada yapmadığınızda otomatik olarak kayıt edilir ve listenizde kayıtlı olan her takipçileriniz için varsıyalan olarak son görülme yada dm görüldü bilgisi iletilir. Ancak bu tamamen kullanıcı ayarlarından düzenlenebilen ve kişinin isteğinize uygun değiştiriebilen bir ayardır. Kendinize uygun olan madı seçin ve istediğiniz sürece instagram, profil, ayarlar seçeneğini kullanarak songörüme yada dm bilgisi, çevrim içi detayı bilgilerini açık yada kapalı seçenekleriyle kendinize özgü kullanın. Ayrıca takipçi satın alma paketlerine gelen indirimlere göz atmak isterseniz, ana sayfa da yer alan popüler ürünlere hemen kısabir göz atabilirsiniz. 

Sipariş Takip