Instagram Görüldü Kapatma

Instagram Görüldü Kapatma

Mesajlarınızda karşı tarafa verdiğiniz bildirimler, görüldü uyarları için instagram görültü kapatma işlemlerini tarif ettiğimiz gibi tamamlayarak, instagram da mesajlarınız için görüldü uyarısını kapatabilirsiniz. Ancak bilmeniz gerekir ki görüldüleri kapattığınız da sizlerde karşı tarafa gönderdiğiniz mesajların görülüp, görülmediğini ne yazıkki göremeyeceksiniz. Yeniden bildirimleri almak, mesajların görüldüğüne dair çet bildirimleri almak için yeniden adımları yenileyerek istagram görüldünüzü kapatabilirsiniz.

Instagram Görüldü Nasıl Kapatılır?

Instagram kullanıcılarının çoğu, mesajlarını gizli tutmak yada görüldüğü attığını gizli tutmak adına instagram dm görüldü kapatma özelliği aktif etmek isteyebiliyor. Bir acil durumlardan ve anlık cevap verme sorunlarından kurtulmak istiyorsanız, karşı tarafında gördüğü mesajlar dahil tüm mesajlarınız için görüldü özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Instagram Görüldü Nasıl Açılır?

Karşı tarafın yada kendinizin mesajları ne zaman gödüğünüz, ve ne mesajların karşıdaki kişi tarafınddan görüldü saatinin biineceği özelliği yeniden aktif etmek istediğinizde: Ayarlar, hareket durumu ve görüldü bilgileri yazsına dokunarak aktif yafa pasif moda geçiş yapabilrsiniz. Kullanıcıların tercihine bırakılan instagram görüldü kapatma ve görüldü aktifleştirme özelliklerini tercih etmek tamamen ücretsizdir ve giriş yaptığınız her profil için aynı görülkü açma, kapama yetkilerine sahip olabilirsiniz.

İnstagram DM Nasıl Atılır?

Uygulamayı kullanan ortak kullanıcıların birbiriyle iletşime geçerek mesajlaşabiliyor olması, dm'leşmektir. DM atmak ücretsizdir ve tüm istediğiniz ınstagram kullanıcılarına (dm) mesaj atabilirsiniz. Hemen şimdi yeni bir mesaj, yada Instaram değimiyle dm atmak isterseniz https://www.instagram.com adresine ulaşarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra dilediğiniz her hangi bir instagram kullanıcısına dm atabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesaba DM Atabilir Miyim?

Karşılıklı takipleşmediğiniz diğer instagram kullanıcılarının profiline girerek, yeni bi mesaj (dm) atabilirsiniz. Ancak bu mesajlar kullanıcının bekleyen mesajlarına gider ve okusa bile sizlere mesajı gördüğü bildirilmez. Görüldü uyarısı alamazsınız. Mesaj gönderdiğiniz kullanıcı mesaj okuduktan sonra mesaj isteğinizi kabul ederse, aktif olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede gizli ınstagram hesaplarına dm atılır.

İnstagram DM Kapatma

Üyelerin tercihine bırakılan bir diğer Instagram dm kapatma ayarıda yine kullanıcı ayarlarımızda yer alıyor. İsterseniz ortak takipçiler olmadan, yada sizin takip etmediğiniz diğer ınstagram üyelerine karşı kendi mesaj gönderme butonunuza pasif yapabilirsiniz. Bunun içinde yne aynı şekilde profil, ayarlar ve gizlilik menüse ulaşarak dm kutusu ayarlarına erişebilirsiniz.

Popüler ve İndirim'li takipçi satın al

Sipariş Takip