Kayıtlı Beğeniler Silinir mi?

Kayıtlı Beğeniler Silinir mi?

Hesaplarınız da yaptığınız her işlem kayıt altındadır. Beğeniler, takipçiler yada paylaşılan gönderiler gibi. Bazı zamanlarda ulaşılması zor olan kayıtlı beğeniler ayarlarına nasıl ulaşacağınızı, kayıtlı beğenileri nasıl silebileceğimizi öğrenmek istiyorsanız, bu blogta sizlere adım adım öğreteceğimiz kayıtlı gönderiler arasında kayılıtlı geçmiş beğenilerimizi nasıl sileceğimizi öğrenebiliriz. 

Her insanın ortak olarak kullandığı, seçili sosyal medya uygulamarı vardır. Ancak ilk bir kaçı ele alırsak: Instagram, tiktok, twitter vb. sosyal medya platformlarında bağzı ön bellekler alınarak korunan, beğeniler, arşivler, geçmiş gönderiler bulunmaktadır. Ancak bu blog yazısında kayıtlı beğeniler silinir mi? Kayıtlı beğeniler nasıl silinir? Sorularının cevabını alacağınız kolay bir kaç işlem yapmanız gerekir. Bunun için öncelikle kayıtlı beğenilerini silmek istediğiniz mevcut hesabınıza giriş yapark, profil ve ayarlar menüsüne ulaşın. Açılan pencerede yer alan, verilere göz at, işlem dökümanları, gizlilik ayarları yada profil etkinlikleri menüleri yer alacaktır. Kayıtlı beğenilerinizi sileceğiniz platformun ayarlarına bağlı olarak değişebilecek menü isimleri, işlemlerde sizlere farklılık yaratmayacaktır. Geçmiş beğenileri görüntülemek için tıkladığınız ulaştığınız daha önce beğendiğiniz ve kayıtlı beğeniler listesine kaydedilen beğenileri yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu sayede isteğinize göre beğenileri bırakma yada kayıltı beğenileri silme, kayıtlı beğenileri geri alma işlemi yaparak, görüntülediğiniz beğenilerinizi geri çekebilir veya düzenleme yapabilirsiniz.

Kayıtlı beğenileri silmek her kullanıcın kendi isteğine ve kendi kontrülüne kalmış bir işlemdir. Ancak toplu yada çoklu olarak bir kayıtlı beğeni silme işlemi yapılacaksa, ayarlardan genel kayıtlara ulaşmanız tüm beğendiğiniz kayıtlı gönderileri en hızlı şekilde bulmanıza yardımcı olur. Fakat isterseniz hatırladığınız yada son beğendiğiniz gönderiye yeniden ulaşarak da kayıtlı beğeninizi geri alabilir, beğeninizi silebilirsiniz. Kayıtlı beğeniler silinirse, beğeni attığınız gönderinin beğenisi 1 adet eksilir ve kayıtlı beğeniler listesinden adınız silinir. Ancak bu işlem kontrol ve teyt edilirse görüntülenebilir. Kayıtlı beğenilerinizi geri almak veya geri silmek istediğiniz de bu işlem tamamen güvenlidir ve hiç bir kimseye bu işlem bildirilmez. İstediğiniz tüm gönderilerden beğenilerinizi silebilir, geri alabilirsiniz. Beğendiğiniz eski gönderilere nasıl ulaşılır bilmiyorsanız, bunun hakkında açıkladığımız diğer blog yazını okuyabilirsiniz.

Sipariş Takip