Sosyal Medyayı Tanıyalım

Sosyal Medyayı Tanıyalım

Tanıdığınız herkesin bildiği, kullandığı bu sosyal medya ile ilgili herşey için makalemize hoş geldiniz. Sosyal medyayı tanıyalım konusunu ele alarak sizlere baştan sonra, sosyal medya ile ilgili her ayrıntıyı verecek ve bildirendireceğiz. Sosyal medyayla tanışmak için, facebook, twitter, youtube, instagram yada tiktok'ta kendiniz için ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz. Ancak gerekli tutulan yaş sınırlarmasına tabi etmiyorsanız, sizlerde kendiniz için ücretsiz bir şekilde her türlü sosyal medya platformuna kayıt olabilirsiniz. 

Sosyal Medya Ne İşe Yarıyor?

Sosyal medya günümüzün şartlarını ve koşullarını düşünürsek, hayatımızı iyi ki gelmiş diyebileceğiniz ve belki olmasa da ne olurdu halimiz? Diyerek düşeneceğimiz, insan hayatına girmiş en büyük icatlardan biridir. En büyük faaliyetlerinden birisi olarak Haberleşme fırsatını arşa çıkaran sosyal medya uygulamarı sayesinde, sosyal medya üzerinde her şeyi yapmak mümkün olarak kullanıcılara sunuyor. Kişiseş yada Herkese açık profil seçenekleriyle, kendinize ait porfili insanların keşfetine sunarak yeni insanlarla hızla tanışabilir yada gizli anonim hesaplar kullanarak kendinize özel alanınıza sahip olabilirsiniz.

Kendinize özel bir alanı, arşiv, yedek yada, anıları saklamak niyetiyle kullanan onca insan varken, popülerlik yönünde ilerleyip şöhrete kavuşmaya çalışan kullanıcılarla temel olarak sosyal medyayı ikiye bölebilir ve sedya medya kavramıyla daha yakından tanışabilirsiniz. 

Tüm bunların yanı sıra ücretsiz bir şekilde internet üzerinden yapabileceğiniz bir çok iş ve tanıtım, reklam gibi seçeneklerle çeşitli faaliyler için tüm müşteri yada kullanıcı iletişimlerinizi en kolay ve hızlı bir yöne taşıyor.

Çeşitli e-ticaret profilleri, ünlüler, bilinen fenomenler gibi bir detayıyla sizleri keşfeteceğiniz ve kendi alanını nasıl yönettiğini merak etmenizi sağlayan seçeneklerle, diğer insanların kendi alanlarını merak etmenzi sağlıyor. Böyleyece gündemden, popüler kültürden yada gündelik yaşanalınan popüler postlardan haberdar olabilirsiniz. Bunun için profilinizde bulunan paylaşım seçenekleri, tek bir platformdan yapayacağınız bir paylaşımla, milyarlarca insana ulaşmasını sağlıyor. Paylaşımların türleri ise alt taraftaki listede yer almaktadır.. Bu yüzden %100 türk ve ucuz takipçi satın al paketlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra paylaşım beğenileri, takipçi rakamları, sizi takip etmek isteyecek diğer kullanıcılar için en büyük ilgi çeken alanlardır. Takipçileriniz, yani sizi takip eden 'hayranlarınız-kitleniz' tarafından, yönettiğiniz sosyal medya profilleriyle bir çok sosyal medya işlerimi yönetebilir ve sosyal medya hesaplarınız üzerinden gelir bile elde edebilirsiniz.

Hikayeler: Günlük 24 saat içerisinde paylaşın, anlık yada mevcut durm/konum/yapılan işi yada geziyi belli eden gönderi'dir. Bir diğer adı: Stort'ler dir. Gönderiler hesap sahibi tarafından silinmediği sürece hiç bir kullanıcı tarafından kaldırılamayan yada yönetilemeyen Fotoğraf & Videolar'dır. Gezdiğiniz, anı olarak resim çekildiğiniz, ilginizi çeken bir fotoğrafı yada videoyu kendinize özel profilinizde bir paylaşabileceğiniz bir paylaşım seçeneğidir.

Sipariş Takip