Twitter Geçmişi Temizleme

Twitter Geçmişi Temizleme

Uygulamadan, tarayıcıdan yada masaüstünden twitter arama kayıtlarını temizlemek için twitter geçmişi temizlemek için 'Aramayı Sil' seçeneğine tıklayabilirsiniz. Tercih etmek isteyen herkes sorunsuz bir şekilde, istediği kadar twitter arama geçmişini temizleyebilir.

Twitter Arama Geçmişi

Arama geçmişleri, kullanıcıların yani genel olarak tüm ziyaretçilerin işlemlerini ön bellek alarak yenilenen işlemleri hızlandırılması adına kişisel geçmiş işlemlerinizdir. Ancak dilerseniz her kullanıcı gibi sizlerde arama geçmişinizi ayarlardan görüntüleyebilir ve tiwtter arama geçmişi silme seçeneğini seçerek tüm arama geçmişini saniyeler içinde silebilirsiniz. Arada bir sildikten sonra, yeniden yapacağınız aramaların kayıt edileceğini bilmelisiniz. Fakat istediğiniz zaman, (belirli zaman aralıklarıyla) arama geçmişini silmeniz, işinizi halledecektir.

Twitter'da Kayıt Edilen Aramalar 

Sosyal medya ağlarının, tarayıcıların yada genel olarak tüm internetin kayıt edilen sonuçları yada aramaları vardır. Bunlar giriş yaptığınız adresin çeşiti göre, geliştirmek, iyileştirmek yada ön bellek almak için kullanılır. Aynı şey twitter içinde kaydedilen aramalar olarakta yer almaktadır. Fakat siz twitter arama kaydetme geçmişini temizlemek istiyorsanız, işlemlerı takip ederek twitter yaptığınız aramayı ve arama geçmişlerini silebilirsiniz. Ancak dilerseniz, arama kaydetme özelliğini de özel olarak kullanabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesnde bulunan iç noktaya tıklayarak, dilediğiniz twitter aramasını kaydetme özelliğini kullanmak için, e kranda ki üç nokta seçeneğine dokunarak; twitter arama kaydet'me özeliğini kullanabilirsiniz.

İPhone ve Android için Twitter Geçmişi Nasıl Silinir? 

Kendi hesabınıza giriş yaptığınız her cihazdan İPhone yada Android olmak üzere farketmeksizin twitter arama geçmişini temizle aracına tıklayarak mümkün olana arama geçmişi silme işlemini yapabilirsiniz. Twitter arama geçmişi temizleme oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Profil, ayarlar ve twitter arama geçmişi silme seçeneğine dokunarak istediğiniz her aramadan sonra yada belirli zamana ralıklarıyla twitter'da arama geçmişinizi temizleyebilirsiniz.

  1. İlginizi çekebilir: Twitter Türk Takipçi Satın Al
  2. Popüler paket: İnstagram Ucuz Takipçi Satın Al
Sipariş Takip