Twitter TT Listesine Nasıl Bakılır?

Twitter TT Listesine Nasıl Bakılır?

Twitter tt listesine nasıl bakılır? Twitter tt nedir? Twitter takipçilerine nasıl bakılıyor? Masaüstü yada mobil cihazlardan twitter hesabınızı açarsanız, tt listesinin yeri giriş yaptığınız cihaza bağlı olmak üzere yer değiştirecektir. Mobil giriş yaptıysanız, alt menüde sağ tarafta yer alan büyüteçe tıklayarak kendi hesabınızın takipçilerine (tt) açılan menüden ulaşabilirsiniz. Ancak masaüstünden giriş yaptıysanız, (kendi tt listeniz) takipçileriniz için sol tarafta yer alan menüden Profil' e tıklamalısınız. Harcihi bir kullanının ise profiline girdiğinizde, kendi isminin hemen altında yada yanında tt listesi yer alacaktır. 

Twitter TT Nedir?

Diğer sosyal medya uygulamalarında da bulunan; takipçiler, twitter da da vardır. Ancak bunun ismi biraz olsun kullanıcı, biraz da platform özelliklerinin oluşuyla biraz değişiyor. Burada takipçilerle ilgi bir söz konusundan bahsediyorsanız, tt olarak nitelendirmelisiniz.. Tabi ki takipçiler demenizde de bir kusur yoktur ama yinede twitter kitlesi, twitter takipçilerine: Twitter TT demekten memnuniyet duyar. 

Twitter'da Nasıl Tweet Atılır?

Twitter hesabınızın; Herkese açık yada kapalı olmasına bağlı olarak yayınlayabileceğiniz her türlü gönderi Tweet olmaktadır. Gizliliği kapalı olan hesapların, ne yazık ki #etiketlerle keşfete düşmesi imkansızdır. Ancak kendisi, kendi paylaşımlarına ulaşabilir. Ancak herkese açık bir profil gizliliğine sahipseniz, gündem de olan etiketlere, #konulara yada kendi #taglarınızla keşfete çıkabilir ve yeni gönderiler (Tweet'ler) atabilirsiniz. 

Twettleme nedir? Nasıl yapılır?  

Birbirinizi takip ettiğiniz arkadaşlarınıza yada tanıdıklarınıza bir ileti, paylaşım göndermek için yapacağınız işleme tweetleme denmektedir. Bunun için seçtiğiniz her hangi bir twitter gönderisinin ayrıntılarına ulaşarak, paylaş simgesine tıklamanız ve göndereceğiniz kişiyi seçmeniz yeterlidir. İsterseniz gönderdiğiniz paylaşıma ek olarak mesajınıza, yorum ekleyerek ek bir görüş yada mesaj iletebilirsiniz.

Tweedledi Ne Demek?

Twitterda herkese açık bir profilden paylaştığınız gönderi Tweet olmaktadır. Ancak herkese açık bir hesaptan yapacağınız paylaşımlarda etiketlerle keşfete düşeceğiniz instagram özelliği, twitter de Retweet olmaktadır. Böylece takip ettiğiniz yada etmediğiniz herkesin tweetini, oluşturduğunuz yada daha önce paylaşmış olduğunuz tweetle yanıtlayarak, Retweetleyebilirsiniz. Kısaca tweetleri alıntılabiliyorsunuz. Gündemde olan, ilginç, haber yada kendinize özel #etiketlerle tweetlerinizi paylaşarak, diğer diğer ortak twettlerle etkileşime geçebilirsiniz. Yada alıntı, öneri, düzenleme, eleştiri veya yorum tarzında yeniden retweetleyebilirsiniz. İndirimli twitter takipçi satın al paketlerine ulaşarak şifresiz sipariş verebilirsiniz. Daha fazla instagram takipçi ucuz satın al paketi için ana sayfaya göz atabilirsiniz.

Sipariş Takip