Twitter Ünlüleri Ne Kadar Kazanıyor ?

Twitter Ünlüleri Ne Kadar Kazanıyor ?

Twitter sosyal medya ağlarının arasında yer alan en eski ve en kaliteli bir sosyal medya platformudur. Burasını zaten herkes biliyor olsa da, üstünden geçerek twitter da hesabınızın olmasının ne kadar kıymetli olabileceğini sizlere hatırlarmak istiyoruz.

  • Ünlüler ve Fenomenler Twitter da Ne Kadar Kazanıyor ?

Twitter reklam verenler tarafından tutulan, resmi veya kurumsal markaların odak noktası olan sayılı ve en kaliteli platformlar arasında yer alan bir sosyal medya ağıdır. Holdingler, şirketler yada özel kuruluşlar için son yılların en popüler sosyal medya aracı Twitter da kişisel yada işletme reklamları yaptırmak isterseniz, en inmum twitter standart tanıtım paketi için ortalama olarak 10 bin tl gözden çıkarmanız gerekebilir. Ancak bu fiyat 100₺ altına yada 250 bin ₺ üzerine de çıkabilir. Tiwtter da reklam vermek tamamen istediğiniz reklam düzeyine bağlı olarak hesaplanır ve öde adımına geçilir.

Yüzbinlerce ünlünün, fenomenin ve sosyal medya influencer'larına sıkça karşılabileceğiniz bu platformda, reklam almak yada vermek veya popüler bir hesaba sahip olmak sandığınızdan çok daha masraflı ve işe yarardır. Şimdi bir twitter hesabı oluşturmak ve fenomenlerle yarış haline girmek isterseniz, reklam almanız, markaların dikkatini çekmeniz veya tanıtım yapmanız için size engerekli şey mevcut takipçileriniz olacaktır.

Fenomenler, ünlüler yada sosyal medyada tanınların hepsi twitter da takipçileriyle, organik takipçi kitlesiyle meşhur ve popülerdir. Sizlerde tanınmış insanlardan birsi olmak, belki mavi tik sahibi olmak yada twitter hesabınızla parakazanmak istiyorsanız, öncelikle twitter takipçi satın satın alın. Twitter takipçi paketleri ile twitter takipçilerinizi satın aldığınzda %100 güvenilir, garantili ve ucuz twitter takipçiler satın alırsınız. Bu sayede istediğiniz miktarda sipariş vermek için murosmm com ile istediğiniz miktarda twitter takipçileri alabilirsiniz.

 

Sipariş Takip