Ücretli Youtube Reklamları Nasıl Verilir?

Ücretli Youtube Reklamları Nasıl Verilir?

Mevcut bir gogle işleme yada kişisel hesap ayrıcalığına sahipseniz, ücretli olarak youtube reklamları verebilirsiniz. Reklam vermeye ilk kez başlayacaksanız, oncelikle Gmail adresine ulaşmalı ve Gmail Hesap Oluşturma bağlantısına tıklamalısınz. Kişisel mi yoksa işletme hesabı mıolacağınakarar verdikten sonra, oluşturduğunuz hesapla mobil uygulamadan yada masaüstü cihazlardan Youtube'a giriş yaparak kanal, youtube hesap yönetimine ve yotube hesap oluşturmasını tamamlayabilirsiniz. 

  • Hemen ardından tüm kullanıcılara sunulan google adwords google yönetim paneline sahip olmak mail adresinizle, google arasında doğrudan bir bağlantı oluşturun. 

Youtube için ücretli reklam vermek; Her görüntüleme başına ortalam olarak 5 - 10 kuruş ödeme yaparsınız. Hesabınıza ne kadar bakiye yüklerseniz, otomatik olarak bakiyeniz sonlanana kadar reklam gösterimleri kesintisiz olarak devame der. Yükleme yaptığınız kadar reklam gösterilmesi için manuel ödeme sistemini kullanabilirsiniz. 

Ancak dilerseniz otomatik ödeme sistemi ekleyerek, aylık yada haftalık oto çekim emriyle kesintisiz youtube reklamı verebilirsiniz. Dilerseniz bu işlemi en kısa ve avantajlı yoldan yapabilirsiniz. Bunun için hazırladığımız youtube reklam verme paketlerini satın alabilirsiniz. Youtube abone satın al sayfasına ulaşın ve kategorilerden reklamlar, google reklam verme, youtube reklam verme, youtube ücretli reklam verme, youtube klip reklam verme, youtube şarkı reklam verme aketlerini murosmm com ile satın alın.

Youtube reklam nasıl verilir? Nasıl youtube reklam vereceğim? Youtube ücretli reklam nasıl verilir? Nasıl ücretli youtube reklamları verilir? Ğcretli youtube reklamları nasıl verilir? İlgili aramalar için sitemizde yer alan instagram takipçi satın alma paketlerine de göz atabilirsiniz.

Sipariş Takip