Whatsap Durum İndirme

Whatsap Durum İndirme

Whatsapp durumlarını yada gönderileri indirmek mi istiyorsun? Tüm whatsapp paylaşımlarını nasıl ücretsiz ve hd kalitede öğrenebileceği bu yazıyla öğrenebilirsin. Çünkü en çok vatsap durum indirme araçlarına ihtiyaç duyuluyor ve ücretsiz hd whatsap video indir programsız online aktif çevrimiçi ve ücretsiz. Tek tıkla whatsap gönderi indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  • WhatsApp Durumları Nedir?

WhatsApp: Durum'lar özelliği ile galerinziden yada anlık çektiğiniz bir video yada fotoğrafı, rehberinizdeki kayıtlı kişilerle paylaşmanızı sağlıyor. Hayatınızdan önemli bir, yada çok sevdiğiniz bir kare paylaşmak isterseniz, bir nevi instagramın hikayeler (story) özelliğine benzeyen, whatsapp durumlara; günlük yada genel yaşantınızdan istediğiniz gönderiyi paylaşabilirsiniz. 

  • Whatsapp Durum Özellikleri

Rehberinizde kayıtlı olarak bulunan ve sizi kendi rehberine kayıt eden herkes, paylaştığınız whatsapp durumlarınızı ulaşabilir ve kendi Durum'lar akışı kısmından paylaştığınız yeni günlük durumlarınızı gönrüntüleyebilir. Ancak tüm kullanıcıların paylaştığı durumlar, sadece 24 saat içerisinde görüntülenebilir ve ulaşabilir. 24 Saat sürenin sonunda, durumunuz otomatik olarak akıştan kaldırılır ve bir sonraki gün içi yeni bir gönderi paylaşabilirsiniz. Her paylaşatığınız gönderinin, paylaştığınızdan tam 24 saat boyunca geçerliliği vardır. Gün içinde farklı saatler arasında whatsapp durumu paylaşımı yaparsanız, her bir gönderinin atıldığı saatten itibaren 24 saat geçerliliği devam eder.

  • Whatsapp Durum Geçerliliği ve Süresi

Sizlerde yeni bir durum paylaşırsanız, 24 saat içinde whatsap durumunuzu görünteleyenlere görebilirsiniz. Ancak 24 saatin sonunda akıştan kaldırılan whatsapp durumlarınızı kimlerin gördüğünü önizleme özelliğini yitirirsiniz. Bundan sonra artık her paylaşyığınız, mevcut olarak durum'larınızda yer alan gönderilere kimlerin, hangi saatte baktığını görüntüleyebilirsiniz.

  • WhatsApp Durum İndirme - Programsız

Whatsapp'da kendi paylaştığınız durumlara zaten kesin bir şekilde galerinziden ulaşabiliyorsunuz. Üstelik isterseniz durum paylaşma ayaralarıdan, yen paylaştığınız whatsap durumlarının bir yedeğini bile yeniden galerinize kayıt ettirebilirsiniz. Veya paylaştığınız durum gönderisi üzerinden bir değişiklik, düzenleme (kırma, yazı ekleme, emoji) vs. şeylerde durum gönderinizin bir yeni orjinal hali otomatik olarak galerinize düşecektir. Ancak kendi durumlarınız haricinde kişilerinizin yeni paylaştığı durumlar, bazen hoşunuza gidebilir. Onları indirmek bile isteyebilirsiniz. Ancak indirmek için programsız whatsapp program indirme aracına ihtiyaçduyarsınız. Murosmm.com da yer alan ve ücretsiz araçlardan birisi olan whatsapp programsız durum ve video gönderi indirme aracını kullanarak, web sitemiz üzerinden programsız whatsap video indirebiir whatsap durum indirebilir whatsap galerinize oto ücretsiz hd ve wp programsız video indirebilirsiniz.

  • HD WP Video İndirme Aracı

Ücretsiz ve görüntü kalitesi bozulmayan ücretsiz whatsapp durum indirme aracını kullanarak, hoşunuza giden beğendiğiniz yada galerinize kayıt etmek istediğiniz her türlü whatsapp durum videosunu ücretsiz indirebilirsinz. Whatsapp durum indirmek için kişinin numarasını sorgulama adresine yazın ve hd kalitede anında whatsapp durumlarını indir. Durum indir whatsap, numara whatsap durumlar, numarayla whatsap durum indir. 

  • WhatsApp Oto İndirme 

Mevcut bir whatsapp hesabında, kullanıcıların size attığı fotoğraf yada videoları otomatik olarak kayıt etmek için whatsapp bizzat devreye girer. Yani bu işleme teknik bir mudale yaparak, otomatik bir şekilde gönderiyi cihazınıza kayıt etmenizi sağlar. Whatsapp oto indirme ve oto kayıt, oto indirme whatsap özellliği ücretsizdir. Tüm dileyen herkes ücretsiz ve hızlı aktif edilebilen oto gönderi indirme özelliğini açabilir.

  • Whatsap Oto İndirme Nasıl Açılır?

Direk olarak whatsapp uygulamasını açın. Uygulamadan whatsap oto durum, gönderi ve video indir. Whatsapp uygulamadan oto video, foto ve durum wahatsap oto indirme. Fotoğrafları, videoları yada ses belgelerini aktif ettiğiniz andan beri otomatik olarak cihazınızın depolmasına kayıt olması için Ayarlar, diğer seçenekler, dopalama ve veriler kısmında yer alan Otomatik seçeneğine dokunan. Hemen ardından galeriye mi, özel bir dosyaya mı yoksa seçtiğiniz mail adresine mi dopalayacağınıza karar vererek, otomatik whatsap durum ve gönderi indirme özelliğini aktif edebilirsiniz. İlginizi çekebilir: İnstagram ucuz takipçi satın al

Sipariş Takip