Youtube Kanal Sahipleri için Abone Satın Alma Paketleri

Youtube Kanal Sahipleri için Abone Satın Alma Paketleri

Youtube üzerinde aktif olarak içerik ürettiğiniz bir kanalınız varsa, artık canınızı sıkan düşük abone rakamlarından kurtulacaksınız. Nasıl mı? Yapmanız gereken tek şey kendi kanalığınızın url, link bağlantısını kopyalayarak youtube abone satın alma paketlerini sipariş verebilir ve saniyeler içinde tanımladığınız youtube kanal linkiyle şifresiz ve güvenilir bir şekilde abone gönderimini başlatabilirsiniz.

Üstelik güncellenen youtube takipçi satın alma ürünlerün de ilk kez sipariş veren her yeni kullanıcı adı +%30 bonus gönderimi sağlıyor ve web sitemizin kaliteli youtube abone alma paketleriyle organik yükseliş yaşamanızı sağlıyor.

Youtube Hizmetleri Kanalı Riske Atar mı?

Satın alabileceğiniz youtube ürünleri için %0 risk durumu olduğunu belirtiyoruz. Ancak kullanım geçmişinize dayalı olarak, sipariş kaynaklı yada genel bir sorun yaşarsanız sipariş onayında bu durumu üstlendiğinizi belli edersiniz. Çünkü otomatik sistemlerle entegre edilen yapay zeka araçları sizlerin onayınız doğrulsunda takipçi gönderimini başlatır ve onayınız sonunda youtube güvenilir aboneleriniz saniyeler için kullanıcı adını verdiğiniz youtube kanalına ulaşır. 

Gerekli güvenlik ayarlarını sağlarsanız (Sms doğrulama, 2 Adımlı giriş doğrulama) vb. güvenlik ayarlarını kendinize özel şekilde dizayn ederek; sipariş verdiğiniz için değil, genel güvenlik ayarlarınızı analiz ederek baştan aşağıya güvenlik yöntemleriyle youtube hesap çalma risklerine karıda en iyi şekilde kendinizi güvene alırsınız. Artı olarak unutulan, şifresini kaybettiğiniz yada erişemediğiniz youtube hesaplarını çalabilecek bir sosyal medya uzmanına danışmak isterseniz, web sitemizde sizlere ait Youtube hesabınızı 

Youtube Kanalı Açmak

Kişisel yada kurumsal bir youtube hesabı oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey; Bilgisayar yada mobil bir cep telefonudur. Youtube'a girerek, profil iconuna tıkladığınızda altında yer alan Kanal oluşturma menüsüne tıklayarak, oluşturacağınız kanalın ayarlarına ve kullanıcı sözleşmesi detaylarına ulaşabilirsiniz. Youtube kanalı açma işlemin sonunda ise üye olduğunuz maik hesabının ayarlarına girerek fotoğrafınızı ve adınızı değiştirirek, güncel mail bilgilerinizi youtube kanalınıza davet edebilirsiniz. Daha sonra ki tüm girişlerde, kayıt olduğunu mail adresini Kanala erişmek istediğiniz cihazda açmalı ve sorunsuz şekilde mail adresinizde ki 

Youtube Hesap Güvenliği

Youtube her platformun olduğu gibi tüm insanların canı kanı kadar sevdiği ve kendisine en samimi bulduğu sınırlı sayıda ki platformlardan biridir. Bunca geniş kullanıcı ve erişim kitlesi varken, youtube hesap güvenliğinizi en üst dizeyde tutmalı ve hesabınıza giriş yapmaya çalışacak korsanları kendiniz kolay bir şekilde uzaklaştırabilirsiniz. 

Yapmanız gereken Kanal > Hesap > Güvenlik ayarlarına ulaşarak; Çift girişli doğrulama yöntemlerini ekleyebilir, yoksa telefon ve kurtarma maili ekleyebilirsiniz. Ekstra güvenlik koruması için lazım olan ve başınız sıkıştığın da imdadınıza koşan hesap güvenliğini hemen düzenleyin ömür boyu hesap güvenliğinizi koruma altına alın.

Youtube Gelir Listesi

Youtube kanalınıza yüklediğiniz içeriğin türüne göre değişkenlik göstermekle beraber, 1k yani 1.000 adet youtube izlenmeleri:  4TL ile 20₺ arasında kazanç sağlar. Fiyat farkları ise video süresi, video konusu yada kanal kategorisine bağlı olarak farklılık gösterebilir ve ancak kendi yayınladığınız youtube kanalınızda ki videolarla kendi gelir listenizi döküman olarak hesaplayabilirsiniz. Net gelir listesine ulaşmak Youtube destek alanında yer alan Kanal sahiplerini bilgilerinden destek konularına göz atabilirsiniz.

Youtube Kanalı Açmak Ücretli mi?

Kendiniz için özel bir kanal oluşturmak istediğiniz de, youtube kanalı açmak ne kadar? Merak edebilirsiniz.. Ancak youtube da hesap açarak kendinize kanal oluşturmak tamamen ücretsiz bir işlemdir. Ve google, yani youtube sizden asla ek bir ücret bedeli tahsil etmez. Ancak kanal açtıktan sonra kendiniz için kamera, mikrofon yada bilgisayar gibi ekipmanlar almak isteyecek olursanız, ortalama tahmini rakamlarla beş bin türl lirası kadar masrafınız tutabilir. Ancak durmak bilmeyen borsa ve kurlar dolasıyla daha uygun yada daha ucuz fiyatlara da maaliyeti olabilir. 

Youtube Kanalı ile Nasıl Para Kazanılır?

İnsanlar tarafından dikkat çekecek, bir sonraki içerikte ne yapacağınızı merak ettirecek o bağı kurabilirseniz eğer kısa süre içerisinde youtube abonelerinizi ciddi oranlarda artışa geçirebilirsiniz. Özellikle insanların daha fazla karşına çıkmanızı sağlayacak youtube abone paketi satın alma ürünlerini hemen sipariş verin istediğiniz Youtube kanalı için sadace profil linki ile güvenilir şekilde abonelerinizi verin ve hızla teslimata başlayan gönderimleri analiz ederek takipçilerinizi onaylayın/göz atın. İçinize sinmeyen, engellemek yada çıkarmak istediğiniz her takipçinizi isteğinize göre ekleyebilir yada çıkarabilirsiniz. Böylece takipçilerinize bir düzen çekerek daha otantik duracak bir youtube kanalına sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ve hizmet kalitesiyle aktif 1 milyon youtube aboneleri hizmetlerine web sitemizden sipariş verin.

Satın al: Youtube abone satın al

Favori paketler: şifresiz takipçi satın al

İlginizi çekebilir: Twitter takipçi

 

Sipariş Takip