Youtube Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Youtube Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında 2. sırada yer alan: Youtube.com kesintisiz ve hd görüntü kalitesiyle her türlü içeriğe ve videolara ulaşmamızı sağlarken, standart hesaplar içi uygulanan abartı Reklamlar, biraz üzgün hissettrebiliyor. Duygusal bir sahne, yada heycanın dorukta olduğu bir anda araya giren 'çatt' reklamları, tüm videoya olan hevesinizi kırabiliyor. Artık bu bir son verek youtube premium hesaba ücretsiz şekilde geçmek ister misiniz? 

Ücretsiz youtube premium hesabı kullanmak istediğiniz de Murosmm.com'un müşterileri için hazırladığı Mail hesaplarıyla, haftalık yada aylık gibi seçeneklerle ücretsiz bir şekilde youtube premium kullanabileceğiniz bedava mail adreslerine ulaşabiilirsiniz. Eğer denediğiniz mailler çalışmazsa, çevrinizden birinin kullandığı youtube premium üyeliğine aile üyesi olarak katılabilirsiniz.

Youtube Premium'a Ücretsiz Erişmek

Youtube'den sonunda kullanıcıları düşünen bir hamle geldi ve Aile yada ortak, arakadaş gibi profil grupları ekleyerek satın aldığınız tek bir premium aboneliğini; kendiniz dahil maksimum +5 kişi kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz yutube premiuma erişmek erişmek yakın çevrenizdekilerle karşılıklı olarak mail adreslerinizle aile profilleri eklerseniz, satın aldığınız tüm abonelikleri sabit mail adresiyle kopyalayabilirsiniz. 

Reklamsız Youtube için Yapmanız Gerekenler

Youtube reklamsız premium özelliklerini kullanmanız için yapmanız gerekenler bazı işlemler var. Öncelikle 1 Adet: @gmail, @yandex, @hotmail yada @icloud tarzında mailleriniz olabilir. Herhangi bir mail adresini yoksa; Gmail.com üzerinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Hesabınızın mevcut olduğu ele alarak, mail adresinizle Mobil cihazlarda da olmak üzere Gizli sekme yada Normal tarayıcı pencersinden youtube.com adresine ilerleyin ve siteye eriştiğiniz cihaz üzerinden youtube hesabı açmak istetiğiniz mail adresiyle giriş yapın. Bu kısıma kadar hiç bir üclendirmeye tabi tutulmazsınız ve Youtube premium'u satın almaya geçmeden, hesabınız için hiç bir ekstra ödeme yöntemi yada kontrol paneli ayarlarını yönetemezsiniz. Reklamsız şekilde youtube da zaman geçirmenin keyfini çıkarmak için öğrenci tarfelerindne yararlanarak reklamsız youtube premium özelliğine geçiş yapın ve en düşük fiyat garantisiyle kesintisiz youtube deneyiminin tadını çıkarın.

Bedava Youtube Premium Hesapları

Kuponlarla yada indirim bonuslarıyla satın alınan, youtube premium hesaplarını web sitemizde sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Aktif mail ve şifre bilgilerini; bağlanmak istediğiniz cihaza giriş yaparak youtube premium bedava hesaplarından, kesintisiz ve reklamsız youtube deneyimi yaşayabilirsiniz. Kapanan, şifresi değişen yada otomatik çıkış yapan mail adreslerine ulaşamazsanız, Youtube premium sayfasını ziyaret edin ve ücretsiz hesap bilgilerine erişerek bedava youtube premium ayrıcalıklarını 0 tl ile kullanın.

Youtube Reklamları Nasıl Kapatılır?

Artık karşınıza çıkan reklamlar sizi neredeyse youtube kullanmaktan soğutmuş olabilir. Ücretsiz olarak youtube kullananların en çok şikayet ettiği, anlamsız reklam yığınları bir çok anı ve heyecanı bölerek izlemek zorunda bırakmakla oldukça can sıkıcı bir durum oluyor. Youtube reklamlarını kapatmak için hesap ayarlarına ulaşın.. 'Reklamlar ve Öneriler için Çerezleri Aktif Et' özelliğini pasif duruma getirin ve youtube reklamlarıyla aşırı sık karşılaşmamak için kendinizi korumaya alın. Bu sayede youtube reklamlarını kısmen kapatabilirsiniz.

Tüm bunlardan tek sefer kurtulmak ve artık hd kalitesi kesintisiz bir youtube deneyimi yaşamak isterseniz; Tek abonelik satın alarak (+Aile, grubu oluşturabilirsiniz.) Ortak erişim sağlayabileceğiniz ve toplamda 5 ayrı mobil yada masaüstü cihazlarda tanımladığınız Mail adreslerini girerek her türlü cihazdan reklamsız youtube üyeliğine sahip olabilir ve ay boyunca erişim sağlayabilirsiniz. Artı olarak mail adresinizle bağlantı olan Youtube reklam ve ads iyileştirme özelliklerini devre dışı bırakarak, youtube' da olduğunuz her an reklam bilgilerinizi anonim moda alabilirsiniz. Bu sayede geçmişte aradıklarınızla alaklı can sıkıcı, zaten bıktığınız reklamlar çıkmaz ve reklamlara denk gelme süreniz kısa da olsa, uzun süre aralıklarla ertelenir. 

İlginizi çekebilir: Youtube abone satın al

Önerilen paketler: Tiktok takipçi satın al

Yeni ürünler: İnstagram türk takipçi satın al

Sipariş Takip