Gizlilik Sözleşmesi

MUROSMM (Sosyal Medya Market)

MUROSMM (Social Media LTD) tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı, bu şartlar için anlaşma sağlar. Kayıt yaptırarak veya hizmetlerimizi kullanarak sahip olduğunuzu kabul edersiniz. 

Genel Bilgi

murosmm.com ile sipariş verdiğinizde, aşağıda listelenen hizmet şartlarını okuduğunuz veya okumadığınız tüm hava koşullarını otomatik olarak kabul etmiş olursunuz.

Bu hizmet şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir değişiklik veya gelecekteki değişikliklerden haberdar olduğunuzdan emin olmak için herhangi bir sipariş vermeden önce tüm hizmet şartlarını okumanız beklenir.

Murosmm.com web sitesini yalnızca Instagram / Facebook / Twitter / Youtube / Diğer sosyal medya siteleri ile kendi kişisel Hizmet Koşulları sayfasında yapılan tüm sözleşmeleri takip edecek şekilde kullanacaksınız.

SMMMURO.com oranları herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ücret değişikliği durumunda ödeme / iade politikası yürürlükte kalır. SMMMURO, herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez.

Siparişin ne zaman teslim edileceğine dair en iyi tahminimizi sunuyoruz. Bu yalnızca bir tahmindir ve murosmm, çok uzun sürdüğünü düşünüyorsanız, işlenen siparişleri iade etmeyecektir. MUROSMM APİ'leri, yeniden satıcılarımızın bizden beklediğini tam olarak yerine getirmek için çok çalışıyor. Bu durumda, bir siparişi tamamlamanın gerekli olduğunu düşünürsek bir hizmet türünü değiştirme hakkını saklı tutarız.

Hizmetler

murosmm.com yalnızca Instagram / Twitter / Facebook veya Sosyal hesabınızı tanıtmak ve yalnızca "Görünüşünüzü" artırmak için kullanılacaktır.

Yeni takipçilerinizin sizinle etkileşime geçeceğini garanti ETMİYORUZ, sadece ödediğiniz takipçileri almanızı garanti ediyoruz.

Bunu tüm hesaplar için gerçeğe dönüştürmek için çabalamamıza rağmen, hesaplarımızın% 100'ünün bir profil resmine, tam özgeçmişine ve yüklenmiş resimlere sahip olacağını garanti ETMİYORUZ.

murosmm.com sitesine çıplaklık veya Instagram / Twitter / Facebook veya Sosyal Medya topluluğu için kabul edilmeyen veya uygun olmayan herhangi bir materyal de dahil olmak üzere hiçbir şey yüklemeyeceksiniz.

Özel hesaplara para iadesi yapılmaz! Lütfen sipariş vermeden önce hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun.

Geri ödeme politikası

Ödeme yönteminize hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır. Bir depozito tamamlandıktan sonra, onu geri almanın bir yolu yoktur. Socialpanel24'ten siparişlerde bakiyenizi kullanmanız gerekir.

Bir ödemeyi tamamladığınızda, herhangi bir nedenle bize karşı bir itirazda bulunmayacağınızı veya ters ibrazda bulunmayacağınızı kabul edersiniz.

Para yatırma işleminden sonra bize karşı bir itiraz veya geri ödeme yaparsanız, gelecekteki tüm siparişleri sonlandırma, sizi sitemizden yasaklama hakkını saklı tutarız. Ayrıca, size veya müşterinizin Instagram / Facebook / Twitter veya diğer sosyal medya hesabına sunduğumuz tüm takipçileri veya beğenileri alma hakkını da saklı tutuyoruz.

MUROSMM.COM verilen siparişler, bir müşteri talep ederse iade edilecek veya iptal edilecektir.Sipariş teslim edilemezse, murosmm hesabınıza bir iade kredisi alacaksınız.

Yanlış yerleştirilmiş veya Özel hesap siparişleri geri ödeme için uygun olmayacaktır. Yerleştirmeden önce her siparişi onayladığınızdan emin olun.

Yetkisiz veya çalınmış kredi kartlarının kullanılması gibi hileli faaliyetler, hesabınızın feshedilmesine neden olacaktır. İstisna yok.

Lütfen aynı sayfa için aynı anda birden fazla sunucu kullanmayın. Bu durumda size doğru takipçi / beğeni sayısını veremeyiz. Bu siparişleri iade etmeyeceğiz.

takipçi siteleri

Sipariş Takip