Instagram'da Gösterimler Nasıl Yükselir?

Instagram'da Gösterimler Nasıl Yükselir?

Geçen yıl boyunca, organik takipçilere ve etkileşimlere ulaşmak için Instagram algoritmasını ve büyüme yöntemlerini araştırıyorduk ve milyonlarca takipçisi olan hesapları yöneten gençlerden edindiğim bulguların çoğunu öğrettim. Bu yazı da size İnstagram izlenmelerinizi nasıl artıracağınızı göstereceğiz. Büyümeye ve gösterimleri uzaya kadar yükseltmeye hazır mısınız? Eğer kısa yol arıyorsanız instagram izlenme satın al paketlerini görüntüleyin ve smm15 indirim kuponunu kullanarak anıda %15 indirim fırsatını yakala! Bu işi kendin başarmak için yazının geri kalan kısmını okumaya başla.

Instagram bir arama motorudur

, Gösterimleri çoğlatmak için #etiket ve hastagları kesinlikle kullanmanız gerekir. İnstagramı google ve yahoo gibi bir arama motoru olarak düşünmelisiniz. Kullanıcılar sürekli olarak anahtar kelimelere (hashtag'ler) dayalı içerik arıyorlar. Instagram'ın mantığı Google'a benziyor ancak anahtar kelime kullanmak yerine #hashtag kullanıyorlar. Böylece kullanıcılar #hashtag'leri kullanarak istedikleri şeyleri ararlar.

En üstteki gönderi bölümünde olmak

Instagram'da #memes gibi bir şey aradığınızda, arama sonuçlarınızın en üstünde en iyi gönderileri (en yüksek etkileşime sahip gönderileri) göreceksiniz. Gönderilerinizi almak istediğiniz yer burasıdır. En popüler gönderilere bakarsanız, hepsinin en yüksek etkileşime sahip olduğunu görürsünüz. En iyi gönderilerdeki hesaplar, memlerle ilgilenen takipçiler için bir itfaiye binası alıyor.

4 haykırış

SFS olarak da bilinen bu, Instagram'da organik olarak büyümek için bir kısayoldur. SFS, takipçilerinizden onları takip etmelerini istemek için birinin içeriğini Instagram'da yeniden yayınlamanız ve diğer kişinin de aynısını sizin için yapması anlamına gelir. Kullanıcıların bunu sizin için ücretsiz yapmasına yardımcı olacak bir yöntem var.

Not! Bu gönderileri ücretsiz olarak almak için yalnızca sizinle aynı "boyuttaki" insanlara ulaşmalısınız. Örneğin, 20K takipçiniz varsa, yalnızca 20k takipçisi olan insanlardan bir not isteyebilirsiniz.

Kısa vadeli ücretli duyurular

Influencer'lar İnstagram'da bu şekilde para kazanıyor. Bir duyuru için sektörünüzdeki bir etkileyiciye ulaşırsanız, sizden Saatlik ücret alabilirler. Bu doğru, saatlik! Ortalama olarak, 1-4 milyon takipçisi olan bir etkileyici, promosyonunuzu profillerinde tuttukları her bir kişi için 100$ veya 200$ ücret alır.

Uzun vadeli ücretli reklamlar

Bunlar, Instagram'daki her markanın hedefidir . @username ile bir başkasının Instagram hesabında bir reklam yayınlandığında, bu bir "takipçi hunisi" gibi çalışır. Tıpkı dijital pazarlamada “geri bağlantı satın alma” olarak adlandırılan geleneksel SEO yöntemi gibi.

Günlük tanıtım planı

  • İçerik paylaşmak için günde bir saat.
  • Günde en fazla 3-4 gönderi
  • Gönderi başına tutarlı hashtag'ler
  • Her gün başka bir kullanıcıya bir “Doğrudan mesaj” gönderin.
  • Takipçileriniz ve hedef kitlenizle etkileşime geçen bir veya iki saat

Not! Bunlara ayıracak vaktiniz yoksa instagram otomasyon araçlarını kullanarak hiç vakit kaybetmeden hesabınızı tanıtabilirsiniz. Örneğin İnstagram botları , yalnızca hedef kitlenizle etkileşim kurarak organik takipçiler ve etkileşimler kazanmanıza yardımcı olabilir. Sonuç olarak, herhangi biri benden büyüyen İnstagram hesapları hakkında tavsiye istedi ve ben sadece "bir genç gibi düşün" diyorum. İnstagram hesabınızı büyütürken iyi eğlenceler ve aşağıya yorum bırakmayı unutmayın.