Olumsuz Yorumlar ile Nasıl Başa Çıkılır?

Sosyal medya ucu açık bir yerdir. Ağzı olan konuşur, klavyesi olan aşağılamaya ve bazen hakaret etmeye başlar. Bazen bunlarla baş etmenin en kolay yolu, hukuksal süreç başlatacağ..

Yeni instagram Alışveriş Deneyimi

İnstagram'da kullanılmaya başlanan Yeni alışveriş deneyimi hakkında aradığın tüm tüyolar ve önerileri senin ve sizler için derledik. İşinizi yarayacak ipu..

Snapchat: Sadece gençler için sosyal medya değil

Son aylarda Snapchat'e olan ilginin artması tesadüf değil, aslında mesajlaşma ve sosyal ağ unsurlarını birleştiren bu yeni sistem, ana referans sosyal ağları terk etme eğilimi ile birlikte..

Pazarlama için anlık mesajlaşma nasıl seçilir ve kullanılır?

Konuşmaların gücü – Pazarlama için anlık mesajlaşma nasıl seçilir ve kullanılır? Bir mesajı iletmenin bildiğiniz en hızlı yolu nedir? Bug&uu..

Twitter'daki En Etkili Siyasi Liderler Kimler?

Dijital diplomasi önemlidir ve analiz şirketi Bwc'nin sıralamasına göre Modi, Erdoğan ve diğerleri bunu iyi biliyor. 

Son övgülere rağmen, Twitter h..

TikTok'ta En Çok Kullanılan İfadeler Rehberi

Bunlar, her şeyden önce Anglo-Sakson dilinden türeyen ve diğer dillerde eşdeğerleri olmadığı için çevrilmeden kullanılan; bazen onomatopoeik, övgü tarzında ve..

Twitter'ın Yenilikçi Doğrulama Projesi Nedir?

Elon Musk'ın bile beğendiği, yenilikçi Twitter doğrulama projesi nedir? Topluluk Notları, kullanıcıların popüler tweet'lere eksik bağlam ekleyen ve sosyal işleyişi değiştir..

Twitter Blue Ne İşe Yarar ve Nasıl Çalışır?

Sosyal ağ, ücretli mavi çeklere ek olarak bazı yeni özellikler vaat eden abonelik hizmetini yeniden başlattı. Twitter, ister şirketin son günlerde yeniden başlattığı abon..

Bilmeniz Gereken 10 Tiktok Trendi

İşte 2022 ve 2023 için gençlerin sosyal ağlarına damgasını vuran trendler. Ama yine de söyleyecek çok şeyleri var. Beğenin ya da beğenmeyin, TikTok&nbs..

İnstagram Hızlı Giriş Nedir?  Nasıl Yapılır?

Instagram hızlı giriş nedir? Sorgusu yapacak olduğunuzda ön planda çıkan snippetler sorgunzu yanıltıyor olabilir. Ancak instagram hızlı nasıl yapılır? Sorunuzun hızlı v..

İşletmeniz İçin İnstagram Etiketlerini Nasıl Kullanılır?

İnsanların sizi İnstagram'da bulup takip etmesi için kolay ve hızlı bir yol mu istiyorsunuz? Platformdaki yeni isim etiketi özelliğini duydunuz mu? Bu yazıda, işinizde daha başarılı..

Instagram'da Gösterimler Nasıl Yükselir?

Geçen yıl boyunca, organik takipçilere ve etkileşimlere ulaşmak için Instagram algoritmasını ve büyüme yöntemlerini araştırıyorduk ve milyonlarca takipçis..

Instagram'da Keşfet Sayfası Nasıl Alınır?

Milyonlarca İnstagram kullanıcısı, İnstagramın ön sayfasında yer almak için dua ediyor ama bu sadece bir hayal olarak kalıyor. Size bir sır vereyim; Instagram gönderileri..

İnstagram Hedef Kitle Nasıl Belirlenir?

İnstagram' da ki yeni algoritma ile iyi tanımlanmış bir hedef kitleye sahip olmak her zamankinden daha kritik. Küçük işletmeler, hedef müşterilerini tanıyarak büy&uum..

İnstagram Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Yeni telefon almaktan nefret ediyorum. Nedenmiş? Çünkü şifrelerimi hatırlamam gerekiyor. Ve genellikle yapmam. Bu durumda benim gibiyseniz, bu kadar çok ..

İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma

İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma 2023 güncel ve şifresiz hizmet arayanlar, ücretsiz takipçi çoğaltma hilesi yapmak için bazı şartlar v..

İnstagram Bedava Türk Beğeni Kasma Paneli

Ücretsiz türk beğeni kasma paneli instagram hesaplarınızı erişimleri ve bir çok etkileşimi artırmaktadır. Bedava beğeni yüksletme sitesi arıyorsanız, herkese ..

İnstagram İzlenme Hilesi

MuroSmm alt yapısıyla hazırlanan şifresiz İnstagram izlenme hilesi [%100 Çalışıyor] Müşterilerimizin satın alım yapmadan önce hizmet kalitemizi test etmeleri için&..

Tiktok İzlenme Hilesi

MuroSmm alt yapısıyla hazırlanan şifresiz Tiktok izlenme hilesi [%100 Çalışıyor] Müşterilerimizin satın alım yapmadan önce hizmet kalitemizi test etmeleri için&nbs..

Twitter İzlenme Hilesi

MuroSmm alt yapısıyla hazırlanan şifresiz Twitter izlenme hilesi [%100 Çalışıyor] Müşterilerimizin satın alım yapmadan önce hizmet kalitemizi test etmeleri için&nb..