Yeni instagram Alışveriş Deneyimi

Yeni instagram Alışveriş Deneyimi

İnstagram'da kullanılmaya başlanan Yeni alışveriş deneyimi hakkında aradığın tüm tüyolar ve önerileri senin ve sizler için derledik. İşinizi yarayacak ipuçlarıyla artık alışveriş yapmanın bu kadar hızlı olmasıyla sizlerde büyük keyif alacaksınız. Korkmayın, Yeni Instagram Alışveriş deneyimi %100 Güvenlidir, sorunsuzdur ve asla problem yaşatmaz. Detaylar için okumaya devam et.

Orada bir yenilik havası var Instagram'da. Her ay dünya çapında bir milyardan fazla aktif kullanıcıya ulaşan ve günde 500 milyondan fazla Hikaye yayınlanan* platform, aslında kullanıcıların "uygulamadan" çıkmadan doğrudan sosyal ağ üzerinden ürün satın almalarına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. .

Ödeme, Checkout, E-ticaret sosyalleşir

Çıkış yapmak , ABD'de henüz test aşamasında olan Instagram tarafından kullanıma sunulan ve kullanıcıların ürün araştırmasından satın alma aşamasına kadar uygulamadan hiç ayrılmadan eksiksiz bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan özelliğin adıdır.

e-Ticaret , kelimenin tam anlamıyla Sosyalleşir!

“ Müşterilerimizin daha keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için ürün etiketlerini kullanmaya başladık [...] Checkout özelliği bunu bir adım öteye taşıyarak, ürünleri keşfeden ve almak isteyenler için deneyimi daha sezgisel ve sorunsuz hale getiriyor, hemen satın alın.. Neil Blumenthal, Warby Parker'ın kurucu ortağı ve CEO'su

 

Aslında bu proje, gelişiminin merkezine çevrimiçi alışveriş deneyiminin ve özellikle sosyal ağların iyileştirilmesini yerleştiriyor. Amaç, tam katılımıyla müşteri memnuniyetinin peşinde koşmaktır. ilişkileri ve etkileşimleri teşvik eden çok boyutlu bir müşteri deneyimi içindir..

“ Sosyal ticareti diğer kanallardan ayıran sosyal yönüdür. Anahtar, alışveriş deneyimini canlı, etkileşimli ve sorunsuz hale getirmektir ”

 

Satın almalar ve sosyal ağlar, bazı veriler

Geliştirme bağlamı, hem tüketici tarafında hem de şirket tarafında umut vericidir:

  • Günde 2 saat 16 dakika , ortalama bir kullanıcının sosyal platformlarda geçirdiği süredir.
  • On tüketiciden dokuzu satın alma kararlarını sosyal medyada formüle ediyor;
  • Çevrimiçi kullanıcıların %75'i bir ürünü sosyal ağlarda gördükten sonra satın aldı.
  • Ankete katılanların %28'i zaten sosyal ticaret çözümlerini uygulamaya koydu veya önümüzdeki 12 ay içinde uygulamayı planlıyor.

 

Instagram Ödeme, nasıl çalışır? Nasıl Alışveriş Yapılır?

Yeni İnstagram Alışveriş Deneyimi

Kullanıcıların doğrudan sosyal ağ içinde karar verme ve ürün satın alma sürecini tamamlamalarına olanak tanıyan ana Instagram Checkout adımları şunlardır:

Ürün seçimi ve veri girişi;

Kullanıcılar, ürün etiketine tıklayarak istedikleri ürünün özelliklerini seçebilecek ve doğrudan Ödemeye gidebilecekler. Ödeme ve nakliye bilgileri, aslında ezberlenecekleri ve gelecekteki satın alımlar için yeterince korunacakları için yalnızca ilk kez girilmelidir.

"Tüketicilerin ödeme bilgileri tek bir yerde korunuyor, böylece favori markalarını oturum açıp bilgilerini birden çok kez girmek zorunda kalmadan alışveriş yapabiliyorlar." instagram için.

 

Not: Satıcı, iletişim bilgileri ve adres dahil olmak üzere yalnızca siparişi tamamlamak için gereken ayrıntıları görecek, ödeme bilgilerini göremeyecektir.

Öngörülen ödeme yöntemleri

Şu anda iki ödeme yöntemi vardır: kredi kartı (Visa, Mastercard, American Express veya Discover) ve PayPal.

Sipariş izleme

Satın alma işleminden sonra kullanıcı, profilinin "Siparişler" bölümüne giderek siparişin ilerleyişini takip edebilir. 

Bu alanda başka işlevler de sağlanır: sipariş iptali, iade prosedürü ve yardım.

Kullanıcı, kullanılan cihazdaki bildirimler aracılığıyla siparişinin durumu ve paketin sevkiyatı hakkında güncellenecektir.  

Gelecekteki gelişmeler

Böylece Instagram Checkout, aynı zamanda yatırım getirilerini de değerlendirmek zorunda kalacak olan markalar için geniş olanaklar sunuyor.

Ve Türkiye'de, Sosyal Ticaret kavramı hala embriyonik bir durumda olsa da, sosyal ağlar aslında çoğunlukla satış öncesi ve satış sonrası aşamalarda bir iletişim kanalını temsil ediyor. Önemli bir dönüm noktası olabilir mi? Daha fazlasını öğrenmek için takipte kalmamız yeterli. " Sosyal Medyadaki Olumsuz Yorumlarla Nasıl Başa Çıkılır ? " İşte Tavsiyeler, belki de ilginizi çekebilir..

Tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Bizimle hemen iletişime geçmek için Sitemizi ziyaret edin.. İnstagram, tiktok, twitter, youtube ve facebook profilleriniz için organik, türk, gerçek, garantili, faturalı ve ucuz fiyatlı paketler için sizler için en avantajlı paketleri sunabiliriz. Yeni yıl indirimlerini kaçırmaktan korkuyorsan, hemen takipçi satın al ve fırsatları kaçırma! Çünkü her gün her şey zamlanıyor, fakat biz sizler yani değerli sosyal medya kullanıcıları için halen indirim kuponlarımızı ücretsiz paylaşıyoruz. İlk siparişe özel %30 indirim hoşuna gidecektir. Daha fazlası için iletişime geçerek, indirim kuonu talep etmekten kesinlikle çekinmeyiniz. Murosmm.com, 2020'den beridir Sosyal Medya Marketi olarak her zaman en iyi ve en kaliteli çözümleri üretir ve tüketiciyi doğru adımlarla popülerliğe ilerletir.